EGZAMIN ÓSMOKLASISTY KONKURSY EKOLOGICZNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE PROJEKT GAMA PROGRAM SZKOLNY KLUB SPORTOWY PROJEKT SMOK i KOSSM Projekt „Widzę, doświadczam, rozumiem” Projekt LEPSZA SZKOŁA OWOCE W SZKOLE

PROJEKT GAMA

Od początku roku szkolnego 2019/20 w naszej szkole odbywają się zajęcia skierowanie do chłopców z klas I-III. Projekt Kociewska Akademia Koszykówki „Gama” istnieje w naszej szkole już 3 lata. Przez ten czas dzieci miały możliwość uczestniczenia w wielu imprezach i zawodach sportowych. Warto wymienić udział zespołu w lidze wojewódzkiej organizowanej przez Pozkosz, cyklicznych turniejów organizowanych przez Akademię, obozów zimowych i letnich. Oprócz zawodów sportowych chłopcy uczestniczą w wycieczkach fakultatywnych i wyjazdach na mecze ekstraklasy.

Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godziny 16.00 do 17.00.

Zajęcia prowadzi trener Krzysztof Piątkowski.